TIP CHALLENGE vol. 2 6 – 13 marca

Ile talerzy na raz potrafi unieść Natalia Przybysz? Czy Vienio pokona Novikę? Ile kieliszków zbije Kasia Zawadzka? Restauracja Bazar Kocha oraz Talerzyki ogłaszają drugą akcję Tip Challange.

Na starcie  w pojedynkach staną cztery pary kelnerów w gwiazdorskiej obsadzie. Będą obsługiwać gości i rywalizować o to, kto  zbierze więcej napiwków. Cała zebrana suma zostanie przekazana podopiecznej Fundacji Mam Serce – Nikoli, dziewczynce, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji.

To już druga edycja akcji charytatywnej, która odbywa się w warszawskiej restauracji Bazar Kocha (w tym roku także bistro Talerzyki) we współpracy z Fundacja Mam Serce.  W ubiegłym roku zebrano środki na opiekę medyczną dwóch chłopców: Maksa i Ignasia. Uczestniczyły w niej Monika Mrozowska i Marzena Rogalska,  Paulina Holtz i Michał Lesień, Monika Krzywkowska i Łukasz Simlat, Kasia Burzyńska i Bilguun Ariunbaatar.

Zasada jest prosta – w wybrane 4 wieczory marca gwiazdy pracują w charakterze kelnerów. Wszystkie napiwki zebrane przez „wyjątkowych kelnerów” przekazane zostaną na rehabilitacje Nikoli. Ponadto, szef kuchni Bazaru Kocha i Talerzyków przygotuje na ten wieczór ulubione danie każdego z gości specjalnych, aby mogli rekomendować je gościom. Pieniądze ze sprzedanych dań, przeznaczamy również na Nikolę.

Akcja będzie posiadała elementy rywalizacji, ponieważ danego wieczora pracować będą na sali aż dwie gwiazdy. Ważne będzie ile kto zebrał napiwków i sprzedał „swoich” dań.

Tegoroczną edycję postanowili wesprzeć: Natalia Przybysz, Agata Nizińska, Filip Łobodziński, Vienio, Orina Krajewska, Katarzyna Zawadzka, Odeta Moro, Novika.

Bawimy się i pomagamy – ta zasada przyświeca pomysłowi Tip Challenge.  Można spędzać miło czas ze znajomymi, jedząc pyszne dania i jednocześnie robić coś fajnego  dla Nikoli.

HARMONORGAM:

  1. czas trwania akcji: 6 – 15 marca 2018 (godziny 19.00. – 21.00.)
  2. miejsce: Bazar Kocha (bazarkocha.pl) i Talerzyki (www.talerzyki.eu), ul. Mokotowska 33/35, Warszawa
  3. daty i pary:

6 marca – Natalia Przybysz, Agata Nizińska – TALERZYKI

8 marca – Filip Łobodziński, Vienio – TALERZYKI

13 marca – Orina Krajewska, Katarzyna Zawadzka – BAZAR KOCHA

15 marca – Odeta Moro, Novika – BAZAR KOCHA

 

  1. linki – Nikola i Fundacja Mam Serce:

Link do zbiórek:  https://www.siepomaga.pl/nikola-gosciniak    (apel wstawiony z ramienia Fundacji)

http://mam-serce.org/zbiorki/nikola-gosciniak/

oraz FB Nikoli: https://web.facebook.com/nikola.gosciniak.sma/