Zielono mi

UWAGA! MAMY KOMPLET!

warsztaty z Andrzejem Kmitą – właścicielem gospodarstwa gdzie produkuje najpiękniejsze i najsmaczniejsze zioła – Szczęśliwe Roślinki
Pan Andrzej to człowiek ziemi a natura to jego drugie imię. Wie wszystko o ziołach i innych roślinach, które sam sieje, obsadza i pielęgnuje. Wraz z Panem Andrzejem zaprezentujemy najciekawszych zielonych reprezentantów, którzy potrzebni są nam nie tylko aby smacznie jeść, ale aby jeść zdrowo. Pokażemy kwiaty jadalne, kiełki najróżniejsze, listki które poza smakiem zachwycają też swoim wyglądem. Na koniec nasze zioła użyjemy do przygotowania kilku dań w taki sposób aby zachować wszystko co w ziołach najlepsze.

Andrzej Kmita całe życie uprawia warzywa. Teraz hoduje głównie zielone kiełki, które jak mówi, są najlepszym superfood na świecie. Jego gospodarstwo jest ekologiczne i niekonwencjonalne. Jest wegetarianinem, stosuje w swojej diecie przeróżne mieszanki ziół, które poprawiają samopoczucie, dodają energii.

Ciekawostka Pana Andrzeja:
Kiedy zjemy jednorazowo np. 150 ziaren słonecznika nie odczujemy większej różnicy. Ale z tych ziaren możemy mieć 400 gram zielonych kiełków, które zjadając jednorazowo sprawią, że odczujemy, że zjedliśmy coś bardzo odżywczego.

Gdzie i kiedy
Każdy warsztat odbywa się w Bazarze Kocha przy ul. Mokotowskiej 33/35 w Warszawie.
Start w środę, 24.06 o godzinie 9.00.

Zapisy
Aby zapisać się na warsztat należy wypełnić poniższy formularz. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Bazarze Kocha decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi uzyskają Państwo dalsze instrukcje.

Cena: 24 zł


 

Formularz zapisu na warsztat

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Firma

Ilość osób

Dodatkowe informacje

Przepisz kod z obrazka:
captcha

Wysyłając formularz akceptujesz regulamin