WARSZTATY ŚNIADANIOWE

Bazar Kocha dobre rzeczy, dlatego 27 maja rusza z pierwszym cyklem Środowych Warsztatów Śniadaniowych.

Celem Warsztatów jest zarażanie pasją do gotowania ale przede wszystkim do dobrego życia. Chcemy aby uczestnicy spotkań wynieśli coś więcej niż tylko umiejętności kulinarne. Na warsztatach będziemy pokazywać, że świat kulinariów jest dlatego taki fascynujący, bo realizują się w nim ludzie autentycznie zakręceni, dla których nie ważne jest to co na końcu, ale poszukiwanie, niekończąca się kulinarna przygoda.

Do warsztatów zaprosiliśmy osoby, z którymi współpracujemy na co dzień i podziwiamy je za to, że to co robią jest inspirujące i twórcze. Za każdym z naszych warsztatowych spotkań kryje się historia człowieka, jego drogi, którą przebył zanim zaczął robić to czym się teraz zajmuje, podejścia do natury, ulubionych składników, na których opiera swój kulinarny świat. Osobą współprowadzącą będzie Marcin Koch, twórca Bazaru Kocha, promotor dobrej kuchni, świeżej i opartej na naturalnych składnikach.

Formuła imprezy przewiduje cotygodniowe spotkania – zawsze w środy od godziny 9 do 12, z których każde będzie miało motyw przewodni, który wpisuje się w hasło fajni ludzie, fajne jedzenie, fajne pomysły na życie.

Nasz projekt jest edukacyjny. Uczestnik płaci symboliczną kwotę, która pokrywa koszt produktów. Zapisy na warsztaty zbieramy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod opisem konkretnego warsztatu.