Śniadanie na zdrowie

UWAGA! MAMY KOMPLET.

warsztaty z Maią Sobczak – autorką bloga Qmam Kaszę, promotorką zdrowego życia 

Fascynacja autorki bloga Qmam Kaszę do zdrowych produktów jest znana. Maia opowie jak przełożyć pasję na życie, albo życie zmienić w pasję. Razem z Mają opowiemy czym kierować się przy wyborze śniadaniowych składników. Jak sprawić aby nasze śniadanie było pyszne a jednocześnie dawało nam moc na cały dzień. Będziemy gotować, śniadaniować i rozmawiać np. o rozgrzewaniu układu trawiennego, by przygotować go do pracy. W praktyce nauczymy się kilku ciekawych dań z kuchni wegetariańskiej, tak by śniadanie stało się zdrowym, szalonym początkiem dnia. W rolach głównych kasza jaglana, orzechy, owoce, zioła, mleko roślinne i przyprawy.

Maia Sobczak, miłośniczka zdrowego stylu życia. W szczęśliwym związku z ludźmi i jedzeniem. Wegetarianka, joginka, ciekawska wiercipięta. Gotuje, fotografuje, prowadzi warsztaty, gra w squasha i jeździ konno.

Z wykształcenia psycholog, dietoterapeuta wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i konsultant Ayurvedy z ramienia Jiva Institute w Indiach. Z pasją bada wpływ jedzenia na organizm i nierozerwalnie na psychikę ludzką.

Pracuje z pacjentami nad zmianą sposobu myślenia o jedzeniu, pomaga w uporaniu się z nietolerancjami pokarmowymi. Wie, jak jedzeniem uspokoić duszę i wzmocnić ciało. Sama robi naturalne konfitury i inne przetwory, przygotowuje słodycze bez cukru i ciasta bez mąki. Wierzy, że zmiany trzeba zacząć od siebie. Prowadzi blog z niebanalnymi przepisami pod adresem www.qmamkasze.pl.

MaiaSobczak

Gdzie i kiedy
Każdy warsztat odbywa się w Bazarze Kocha przy ul. Mokotowskiej 33/35 w Warszawie.
Start w środę, 17.06 o godzinie 9.00.

Zapisy
Aby zapisać się na warsztat należy wypełnić poniższy formularz. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Bazarze Kocha decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi uzyskają Państwo dalsze instrukcje.

Cena: 24 zł


Formularz zapisu na warsztat

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Firma

Ilość osób

Dodatkowe informacje

Przepisz kod z obrazka:
captcha

Wysyłając formularz akceptujesz regulamin