Czekolada – czarne złoto

UWAGA! MAMY KOMPLET!

warsztaty z Krzysztofem Stypułkowskim – współtwórcą Manufaktury Czekolady

Czekolada jest produktem niezwykłym, bo tworzy z łasuchami bardzo osobliwy związek, jest kwintesencją chwili słabości, ale takiej którą się wybacza, bo jest słodka. Kto nie chciałby wiedzieć dlaczego czekolada jest dobra, jakie kryje w sobie ciekawostki i tajemnice. Najlepiej o tym opowie pasjonat, współtwórca razem z Tomaszem Sienkiewiczem pierwszej w Polsce Manufaktury Czekolady, którą wyrabia się ręcznie z ziaren kakaowca. Do swoich produktów nie dodają żadnej lecytyny sojowej ani innych ulepszaczy jakie mają „przemysłowe” odpowiedniki. Produkcja czekolady nie jest zatem łatwa, ale daje dużo radości.

Celem tej części warsztatów jest zrobienie swojej tabliczki czekolady ale już ze świadomością roli i smaku różnych rodzajów ziaren, pochodzących z różnych stron świata. Zrobimy także wspólnie ganasz, którym posmarujemy chrupiące śniadaniowe bułeczki, nauczymy się też robić prawdziwą czekoladę na gorąco. Warsztaty zakończymy kursem temperowania czekolady. Po naszym szkoleniu każdy uczestnik czekoladę pokocha jeszcze bardziej.

Stypulkowski Krzysztof_PW_13
Manufaktura czekolady_PW_02

 

Gdzie i kiedy
Każdy warsztat odbywa się w Bazarze Kocha przy ul. Mokotowskiej 33/35 w Warszawie.
Start w środę, 03.06 o godzinie 9.00.

Zapisy
Aby zapisać się na warsztat należy wypełnić poniższy formularz. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Bazarze Kocha decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi uzyskają Państwo dalsze instrukcje.

Cena: 24 zł


Formularz zapisu na warsztat

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Firma

Ilość osób

Dodatkowe informacje

Przepisz kod z obrazka:
captcha

Wysyłając formularz akceptujesz regulamin