Co drzemie w kawie?

Warsztaty Śniadaniowe z Małgorzatą Petryną i Pawłem Trzcińskim z Java Coffee University

30 września obchodzimy światowy dzień kawy. Nie ma bardziej śniadaniowego napoju jak właśnie ona. Dlatego chcemy właśnie jej poświęcić jeden z Warsztatów. Okazuje się bowiem, że odkąd kawa w różnych odsłonach zalewa nasze filiżanki i kubki zaczęło nam się wydawać, że właściwie wiemy o niej już wszystko. Na tych warsztatach pokażemy, że może nas jeszcze zaskoczyć. Celem warsztatów jest wprowadzenie w tajniki alternatywnych sposobów parzenia kawy. Będziemy ćwiczyć i popijać, i tak jakby przy okazji dowiemy się kiedy kawa to kawa. Śniadaniową atmosferę porannej czarnej dopełni nauka robienia francuskich tostów, czyli słodki sposób na rozpoczęcie jesiennego dnia.

Warsztaty poprowadzą kawowi pasjonaci, dla których pomimo ogromnego doświadczenia kawa wciąż jest wyzwaniem i odkrywaniem nowych krain.

IMG_4737

IMG_2125

Gdzie i kiedy
Każdy warsztat odbywa się w Bazarze Kocha przy ul. Mokotowskiej 33/35 w Warszawie.
Start w środę, 30.09 o godzinie 9.00.

Zapisy
Aby zapisać się na warsztat należy wypełnić poniższy formularz. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Bazarze Kocha decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, że uczestnik może wziąć udział w maksymalnie dwóch wybranych przez siebie warsztatach. W odpowiedzi uzyskają Państwo dalsze instrukcje.

Cena: 24 zł

Formularz zapisu na warsztat

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Firma

Ilość osób

Dodatkowe informacje

Przepisz kod z obrazka:
captcha

Wysyłając formularz akceptujesz regulamin