Bazar Kocha czyli kilka słów o nas

Na początku był bazar. To gwarne miejsce, gdzie mieszkańcy, kupcy i rolnicy wymieniali się towarem przetrwało wieki w niezmienionej formule. Doszły tylko historyczne i społeczne naleciałości, które nie zmieniły jednak jego ducha. Można powiedzieć: czasy się zmieniają a bazar był, jest i będzie trwał.

W Polsce słowo bazar ma dodatkowe znaczenie. Ranga bazaru nie sprowadza się w naszym kraju tylko do punktu wymiany handlowej, prostych zasad popytu i podaży. Na bazarze było bowiem to, czego nie można było dostać w sklepach detalicznych. Innymi słowy było wszystko w ilościach jednostkowych, dobieranych indywidualnie, zgodnie z życzeniem.

Bazar = szansa na coś specjalnego. I tak jest do dziś, z tą różnicą, że naszemu życiu nie towarzyszy już desperacja. Zostały za to dobre wspomnienia, fascynujące, pełne emocji historie bazarowych zakupów i łza, co się w oku kręci.

Zostając z tymi uczuciami i dodając synonimy bazarowości tj. naturalność, świeżość, lokalność i sezonowość wychodzi nam coś na kształt raju z jedzeniem, czyli bazaru, który kocha-my.

Bazar Kocha powstał z miłości do prawdziwego jedzenia, z szacunku do każdego składnika. To dlatego produkujemy i sprzedajemy tylko to co lubimy i co sami chcemy jeść. Nasza kuchnia jest wypadkową doświadczeń oraz wędrówek po świecie w poszukiwaniu nowych smaków i tradycji, które każdy z nas odbył, upewniając się, że jest człowiekiem na wskroś kulinarnym. W tym miejscu zbiegają się nasze gastronomiczne ścieżki, bo wiemy jedno – nie możemy robić w życiu nic innego.

Bazar Kocha to przestrzeń dla kulinarnych pasjonatów, którzy są głodni wiedzy, nowinek, porad, wymiany kulinarnych wrażeń. Tu rozwiniesz swoje kulinarne credo, dołączysz do społeczności fascynatów prawdziwego jedzenia.