O NAS

W restauracji Bazar Kocha tworzymy okazje do spotkań przy stole z pysznym jedzeniem i wyśmienitym winem. Podążamy w rytm sezonu, szukamy inspiracji w otaczającym nas świecie. Hołdujemy zasadzie, że prawdziwe jedzenie to tylko naturalne i najlepsze składniki. Wiele produktów w naszej kuchni wykonujemy sami od samego początku. Czerpiemy z tradycji, której nie boimy się przełamywać inspiracjami ze świata.

W Bazarze Kocha podajemy współczesną kuchnię polską.

P.S. Śledź nasz profil na Facebooku aby być na bierząco z nowościami w naszej karcie i oczywiście zapraszamy do nas na kolację.

NASZ ZESPÓŁ

  Marcin

  Marcin, spiritus movens Bazaru Kocha. Praktyk i teoretyk kulinarny. Pasja do gotowania rosła razem z nim i choć to człowiek wielu talentów, pewnego dnia postanowił zająć się tylko nią, na poważnie. Ukończył z wyróżnieniem Le Cordon Bleu. Podróżował i uczył się gotować w Toskanii, Barcelonie, Hong Kongu. Jego Bazar Kocha powstał z miłości do gościnności.

    Krzysztof

    Chef Kuchni

    Krzysztof dołączył do nas w 2017 roku jako sous chef. Jego talent i pasja do gotowania sprawiły, że od połowy 2018 roku dowodzi naszym zespołem kuchni. Krzysiek łączy zainteresowanie tradycjami kulinarnymi z najnowszymi trendami w sztuce gotowania. Kręcą go kulinarne eksperymenty. W dodatku wszystkie mu się udają. Uśmiechem i pasją do gotowania zaraża wszystkich których spotyka na swojej drodze. Członek wrocławskiej organizacji kulinarnej Food Think Thank.

      Magda

      Magda, jest kobietą pracującą, która żadnej pracy się nie boi. Aby być wydajną potrzebuje dużo czasu spędzać ze swoim psem. Można powiedzieć, że Magda ma fioła na punkcie zdrowego odżywiania – zaczyna dzień od owsianki z zapiekanym jabłkiem i bananem, uwielbia kasze i zupy. Na wszystko ma teorię popartą faktami. Tylko jak stanie przed półką z czekoladami … 🙂

        Hania

        General Manager

        Hania łączy pasje do dobrego jedzenia i najlepszych trunków. Jest naszą przewodniczką nie tylko po arkanach doskonałego serwisu czy prowadzenia restauracji, ale również po winach, destylatach i nalewkach. Orędowniczka powrotu do starej dobrej gastronomii oraz klasycznych i zapomnianych smaków. To właśnie z Hanią  ustalicie szczegóły swojego spotkania, imprezy firmowej czy wesela.